System Rejestracji Czasu Pracy

Szukasz oszczędności w swoim przedsiębiorstwie?

System automatycznego rejestrowania czasu pracy usprawnia funkcjonowanie firmy. Dzięki niemu możemy zminimalizować koszty w obszarze zarządzania personelem poprzez:

  •  Automatyczne i precyzyjne rozliczanie (praca zmianowa, praca w weekendy, praca nocna, nadgodziny itp.)
  •  Uproszczenie procedur związanych z tworzeniem listy płac dzięki exportowi do programów kadrowo-płacowych
  •  Poprawę dyscypliny pracy poprzez kontrolę wejść i wyjść
  •  Stałą kontrolę dotyczącą spóźnień, nieobecności itd
  •  Monitorowanie obecności gości

Wdrożyliśmy kilkanaście systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy. Bazujemy głównie na rozwiązaniach firmy ROGER.

Pierwszym etapem jest wizja lokalna, sprawdzenie wymagań klienta, charakterystyki firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wdrażania wcześniejszych systemów, pozwala nam przewidzieć wiele aspektów wpływających na funkcjonowanie.

Warto pamiętać, iż sprawnie działające przedsiębiorstwo w dobie dzisiejszych czasów, opiera się na niezawodnej i wydajnej infrastrukturze informatycznej. Odpowiednio dobrana i zaplanowana instalacja zapewnia ciągłość, jakość i bezawaryjność pracy. Jeżeli poszukujesz specjalistów w branży, którzy zaplanują i przygotują w Twojej firmie – skontaktuj się z nami.

 

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/backspac/public_html/niskopradowe.pl/wp-includes/functions.php on line 5349